דירוג שפים ישראלים
דירוג שפים ישראלים

קופונים למסעדות

הקופונים הסתערו על המדינה לפני שנה-שנתיים, ומאז הם מסרבים לעזוב. הם משמשים אנשים להזמנה ולרכישה של מוצרים רבים, ואפילו 'כיכבו' בפרשת ההאקר הסעודי (זוכרים?). אבל נדמה שמעל לכל, קופונים למסעדות הם המוצלחים ביותר. למה? כנראה כי אנחנו פשוט אוהבים לאכול. נכון?

יש קופונים שמציעים לנו חבילות נופש זולות במיוחד. יש כאלו שמאפשרים לנו להשתתף בסדנאות או לרכוש מנוי מוזל לחדר הכושר. אפילו יש כמה שמאפשרים קנייה משותפת לנסיעה במוניות (!!). אבל כל אתר שמכבד את עצמו מציע גם קופונים למסעדות, כאלו שמאפשרים לכל אחד לסעוד את ליבו במסעדה טובה ובזול.

מה הרעיון מאחורי הקופונים?

אם נעזוב לרגע את ההתמקדות בקופונים שמיועדים רק למסעדות ונסתכל בראייה רחבה, נבין את הרעיון שמאחורי כל אתרי הקופונים האלה, שבראשם האתר 'גרופון', אשר הצית את האש בשדה ההנחות בישראל. אז איך הקופונים הפכו למשאת נפשה של כל אם יהודיה?

הקופונים הללו מוצ?עים בשלל תחומים ומהווים למעשה שיתוף פעולה בין עסקים רבים לבין האתר המפרסם. האחרון מציע שירותים, סחורות או מוצרים של בעל העסק בזול (לפעמים בחצי מחיר ואפילו פחות מזה) ואילו בעל העסק נהנה מיופי של פרסום לעסק שלו.

בעולם השיווק ידוע שהכי קשה להשיג לקוחות חדשים. אחרי שכבר השגת אותם – העבודה של שימור הלקוחות תהיה כנראה פשוטה, בתנאי שאתה עסק שמעניק שירות טוב. כי לקוח מרוצה הוא לקוח שנשאר – ומספר לחבר'ה. קופונים למסעדות, על פי הרעיון הזה, הם מהלך גאוני של כל אחד מהצדדים.

המסעדנות היא תחום אכזרי

לא כל אחד יכול לפתוח עסק בעולם המסעדנות ולהצליח. גם אם יפתח בית קפה פשוט, לא בטוח שהוא יצליח להרוויח, במיוחד לא בהתחלה. עסק כזה – מבית הקפה הקטן ביותר ועד למסעדה המפוארת ביותר – משווע ללקוחות. ישנן תקופות בהן הם יעשו הכל כדי לראות עוד שולחן תפוס או עוד מנה יוצאת מהמטבח. אבל הם לא צריכים: יש להם קופון.

קופונים למסעדות מאפשרים לאותם בעלי עסקים למשוך אליהם לקוחות רבים ולהציע להם דיל משתלם: אתם תציגו את הקופון, ואנחנו ניתן לכם הנחה של ממש. במו עינינו ראינו ארוחת בשרים מלאה (אנטריקוט עסיסי, תוספות ושתייה) ב-99 ₪. לא אחת נדהמנו מתפריט פתוח בבית קפה טוב שעולה רק 50 ₪. הכל בזכות הקופונים.

אותם בעלי עסקים יודעים שהחוויה שיחוו הסועדים לא תלויה בקופון כזה או אחר. אם המסעדה תהיה טובה, הסועדים יחזרו שוב לבקר בה בהמשך, גם במחיר מלא. כך הם מרוויחים פעמיים: את הלקוחות הנוספים שהפכו את המקום למסעדה מומלצת בעיניהם, ואת התשלום המלא שבו הוא יזכה בעתיד. כמו שאמרנו - קופונים למסעדות הם השילוב המושלם.

בסופו של דבר, הכל תלוי בלקוח

ואולי זו הסיבה בגללה הקופונים המיועדים לארוחות במסעדות הן דבר כל כך פופולארי. הרי כולנו אוהבים לאכול, ולכולנו יש לפחות מסעדה אחת ולפחות סוג אחד של מזון שאנחנו אוהבים. אתרי הקופונים השונים מציעים שלל הטבות בכל סוג של מסעדה ובכל מקום בארץ (אפילו בחו"ל לפעמים).

קופונים למסעדות הם החלום הרטוב של כל מי שאוהב לאכול (יש מישהו שלא?): האפשרות לצאת, לאכול כמו שצריך, ליהנות משלל טעמים מדהימים ומחוויה חברתית נפלאה – וכל זה במחירים מצחיקים, בכל מובן שהוא. לא מדובר כאן בהנחה שולית, או בהטבה כמעט אפסית במסעדה יוקרתית. קופונים מאפשרים לכם ליהנות מחיסכון אדיר בכסף. שיהיה בתיאבון!

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל המסעדות או השפים עצמם בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהם. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

בחזרה לחלק העליון