דירוג שפים ישראלים
דירוג שפים ישראלים

מה החשיבות של חדרי קירור איכותיים במסעדות

בואו נשאל את זה אחרת: כיצד מסעדה יכולה להתקיים ללא חדר קירור איכותי? וכיצד בכלל מסעדה יכולה למכור מזון שלא יושב בקירור עוצמתי? בין אם יש לכם בית קפה או מסעדה, אתם כנראה מוכרים מזון ללקוחותיכם, והשורות הבאות נכתבו עבורכם.

מתכננים לפתוח מסעדה, בית קפה או כל עסק אחר אשר משווק מזון? אם כך, אף אחד כנראה לא צריך לספר לכם את כמויות הבירוקרטיות והסידורים, הארגונים שצריך לעבור וכו'. בין סידור לסידור, אתם תצטרכו להקדיש גם זמן לטובת הקמת חדר קירור במסעדה שלכם, במיוחד אם אתם משווקים מוצרים בעלי תוקף קצר. הנה מספר דגשים  שצריך לדעת על הקמת חדרים של קירור במסעדות.

חדרי קירור למסעדות ובתי קפה – למה צריך אותם?

בעוד שישנן גם מסעדות מסוימות אשר מתפקדות בתור חצי-מסעדה וחצי-מעדניה של בשרים, מסעדות אחרות יגישו מזונות טבעוניים. ובזמן שמסעדות טבעוניות צריכות חדרי קירור איכותיים, גם בתי קפה יכולים להסתמך על חדר הקירור לשמירה ארוכת טווח של המוצרים.

בסופו של דבר, כל עסק שמגיש ומשווק מזון יכול להישען על חדר קירור שנבנה בהתאמה אישית. חדרי הקירור מאפשרים לכם להאריך את תוקף המזון שאותו אתם משווקים, מבלי חלילה לפגוע באיכות המזון או לסכן את הלקוחות שלכם.

מקרר מקרטע עשוי לקצר תוקף של מזון

כשיש לכם במסעדה מקררים שחצי עובדים וחצי מקרטעים, אתם למעשה מקצרים את התוקף של המוצרים שלכם. כמו כן, כמובן שאתם מפסידים כסף על מוצרים שפג תוקפם מוקדם מדי ולא היה ניתן לשווק אותם. וזו הסיבה העיקרית לכך שמומלץ להקים חדרי קירור במסעדות ובתי קפה.

דבר נוסף שאנחנו רוצים שתיקחו בחשבון הוא, הנושא של הרושם שאתם מותירים על הלקוחות שלכם. כשיש לכם חדר קירור מקצועי במסעדה, הרושם שהלקוחות נשארים אתו הוא הרבה יותר טוב. וככה גם רלוונטי לגבי קולגות לעסקים. ישימו לב שאתם מקצוענים, ישמחו לעשות אתכם עסקים ולאכול אצלכם במסעדה. כשהמסעדה מכבדת את עצמה ומתעסקת אך ורק עם ציוד מקצועי, זה מורגש בדרך כלל באופן רוחבי לחלוטין.

כמה עולה להקים חדרי קירור?

אם אתם שואלים את עצמכם כמה עולה להקים חדרי קירור למסעדות, ובכן, מדובר בהוצאה לא קטנה, אבל כזו ששווה את זה. הקמת חדר קירור תעלה לכם בעלות של אלפי שקלים בודדים עבור חדרי קירור קטנים, בעוד שחדרי קירור תעשייתיים יעלו גם עשרות אלפי שקלים ומעלה.

ולגבי משך זמן הקמת החדר, ככל שהחברה שעוסקת בכך מקצועית יותר, כך חדרי קירור יעמדו על רגליהם יותר מהר. בין אם אתם צריכים חדר קירור למסעדה או חדרי קירור לבתי קפה, אנחנו ממליצים לקבל מספר הצעות מחירים ולעשות את השיקולים שלכם. נסו לבחור בנותני השירותים האמינים ומהימנים ביותר, כמו גם אטרקטיביים במחיריהם.

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל המסעדות או השפים עצמם בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהם. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

בחזרה לחלק העליון