דירוג שפים ישראלים
דירוג שפים ישראלים

שף איציק פיינשטיין

הרזומה של שף איציק פיינשטיין הוא אחד העשירים והמורכבים – ארצות מכל קצוות הגלובוס, תפקידים מכל קשת המשרות בעולם הבישול והתמקצעות בתחומים מרתקים. אבל אם יש משהו שפיינשטיין עושה טוב ובהמון אהבה מלבד הבישול עצמו, זה לייעץ, ללמד ולחלוק עם אחרים את כל הידע שרכש.

תחילת דרכו

את דרכו החל במסעדת מריו בפירנצה, איטליה, לשם הגיע כחייל משוחרר והתחיל כשוטף כלים. בארץ למד את המקצוע במדרשת רופין והחל לעבוד במיטב הרשתות וגני האירועים: הוא היה השף של רשת אלכסנדר, שרי, מוריה פלאזה ועוד.

שף איציק פיינשטיין התמחה באורוגוואי וקיבל תואר מאסטר בבשרים, ובצרפת קיבל מאסטר ברטבים ומרקים. הוא גם מחזיק בתואר שף רמה 5, שהיא הרמה הגבוהה ביותר אליה יכול להגיע שף, וזאת לאחר מספר מסוים של שנות ניסיון ומעבר של מבחני הסמכה.

ניסיון עשיר

הניסיון של שף איציק פיינשטיין ממשיך ברשת מסעדות אל גאוצ'ו ובייעוץ עצמאי לעשרות מסעדות חדשות וותיקות. בנוסף, פיינשטיין הוא זה שאחראי על מתכוני הרטבים המוכנים שמייצרת חברת קנור ונמכרים על כל מדפי רשתות המזון.

כיום העיסוק העיקרי של פיינשטיין הוא בהכשרת הדור הבא של הבשלנים בישראל, מקצועיים וחובבים. הוא מלמד במספר בתי ספר מקצועיים לבישול וברזומה שלו גם תפקיד של בוחן מטעם משרד העבודה המכשיר שפים למקצוע.

מעביר סדנאות בישול

בין היתר, מעביר שף איציק פיינשטיין סדנאות גם לחובבים המעוניינים לדעת קצת יותר, לשפר את הבישול שלהם או ללמוד סגנונות בישול חדשים. פיינשטיין מציע סדרת מפגשים שכל אחד מהם (או כמה, אם מדובר בנושא מורכב יותר) מוקדש לנושא אחר. הבשלן החובב יכול להצטרף לכל הפגישות או רק לחלקן, ולקבל ולו מעט מערימות הידע והאהבה לבישול שיש לפיינשטיין להעביר הלאה.

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל המסעדות או השפים עצמם בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהם. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

בחזרה לחלק העליון