דירוג שפים ישראלים
דירוג שפים ישראלים

שף אילן רוברג

שף אילן רוברג הוא איש משפחה, אבל הוא גם איש מקצוע בעל שאיפות וקריירה משגשגת. איך משלבים בין השניים? איך שומרים על חיי משפחה מלאים ועדיין מחזיקים מקצוע תובעני ולחוץ כמו מקצוע השף? נדמה שהנוסחה שמצא רוברג היא דרך לא רעה בכלל.

תחילת דרכו של השף אילן רוברג

את דרכו התחיל רוברג בחיפה, בבית הספר למלונאות דן כרמל ובקונדיטוריית דה בר בכרמל. לאחר מכן נסע ללימודי מלונאות בשווייץ. הוא עבד במסעדות בשוויץ ובגרמניה, במלון דן כרמל עצמו ובמשך 11 שנים היה השף של מלון פלאזה בטבריה.

את היצירה המיוחדת שלו התחיל שף אילן רוברג הרחק מהערים המרכזיות, מלאות בקהל סועדים רעב, במושב לבנים שליד הכינרת. שם הקים מסעדה בשם רוברג, אותה הוא מנהיג בשיתוף פעולה עם כל משפחתו.

שילוב המשפחה במסעדת רוברג

אשתו, סוניה, היא מנהלת התחום האדמיניסטרטיבי והשיווקי של המסעדה. בתו, איריס, בוגרת לימודי ניהול מלונאות היא מנהלת המסעדה. בנו גיל למד בישול במכללת הולידיי אין בטבריה ומשמש כטבח ראשי במסעדת רוברג וכמנהל המטבח. הבן השלישי, דורון, משמש כמנהל משמרת ואחראי על המלאי והלוגיסטיקה.

תפריט עשיר ומגוון

התפריט של המסעדה, ממש כמו הצוות המפעיל אותה והשף העומד בראשה, הוא מיוחד ומפתיע. לסועד ישנה אפשרות להזמין אחת משלוש אפשרויות: ארוחת בוקר עשירה, ארוחה מלאה הכוללת מנת פתיחה, מרק, מנת צינון, עיקרית וקינוח, או תפריט טעימות הכולל מגוון מנות ממיטב מטעמי המקום.

סדנאות השף

במתחם המסעדה מעביר שף אילן רוברג סדנאות מסוגים שונים. כמו כן, מייעץ רוברג לחברות רבות בארץ, מכשיר שפים בקורס רמה 3 ו- 4, הוא כיהן בעבר כמזכיר ויושב ראש איגוד השפים בישראל, ואף כשופט בינלאומי בתחרויות בישול של איגוד השפים העולמי.

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל המסעדות או השפים עצמם בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהם. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

בחזרה לחלק העליון