דירוג שפים ישראלים
דירוג שפים ישראלים

שף אביב לוי

הירושלמים מכירים היטב את שף אביב לוי עוד מימי מסעדת 1868, אשר הפכה תחת שרביטו לאחת המסעדות הכשרות הטובות בארץ, אם לא הטובה בהן. היום לוי אמנם כבר לא נמצא באותה המסעדה, אך מוסיף לחלוק לירושלמים הנלהבים ולמתעניינים מכל רחבי הארץ את מיטב מטעמיו וכן את הידע הרב שלו בתחום הבישול.

אודות השף אביב לוי

מאחורי שף אביב לוי ישנו עבר מפואר של רכישת ניסיון עשיר בבישול. את השכלתו בתחום הבישול רכש לוי בלונדון, בבית הספר היוקרתי leith's school of food and wine, בית ספר בעל מוניטין עולמי של מוסד קולינרי איכותי וחשוב.

התמחות במסעדות יוקרה

לאחר הלימודים התמחה לוי במסעדות יוקרתיות, בהן Michel rostang ו- lasserre, שתי מסעדות פריזאיות אשר קיבלו שני כוכבי מישלן במדד המסעדות הנחשב. בסופו של דבר, החליט לוי לחזור לארץ, וכיום מירב פועלו מושקע בירושלים, בפרויקט טעים ומרענן בלב המושבה הגרמנית, הנקרא טעמא.

טעמא- בוטיק קולינרי

טעמא, פרי יצירתו של שף אביב לוי יחד עם שף יוסי שי היא בעצם בוטיק קולינרי בו שוכנים מעדניית שף, חדר סדנאות וחדר אירועים בו מוגשות מנות בהכנת שני השפים. במעדנייה מציעים השפים את הרכיבים הטריים והאיכותיים ביותר, יחד עם ייעוץ מקצועי על הרכבת הארוחה וטיפים לשלבי ההכנה.

סדנאות השף

בחדר הסדנאות, אחראי שף יוסי שי על תחום הקונדיטוריה והמתוקים, ואילו שף אביב לוי מעביר סדנאות בישול ממגוון המטבחים. בין הסדנאות מעביר לוי סדנא שנקראת החוויה הצרפתית, בה יכירו המשתתפים את המטבח הצרפתי המעודן, וסדנא העוסקת במטבח האירופאי על שלל גווניו. גם סדנא מקיפה להכנת מגוון מנות דגים מעביר לוי, ואפילו סדנא שנקראת השף המשוגע, בה נחשפות מנות מיוחדות המגרות את הדמיון ואת היצירתיות

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל המסעדות או השפים עצמם בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהם. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

בחזרה לחלק העליון