דירוג שפים ישראלים
דירוג שפים ישראלים

איך תמשכו לקוחות למסעדה באמצעות רולאפ (Roll-up)?

השימוש בטכניקות השיווק הטובות ביותר כדי לפרסם את המותג ולמשוך את תשומת לבם של הלקוחות הוא חיוני לכול עסק. בעוד ששיווק מקוון הוא דרך מעולה למשיכת רוב הלקוחות, אסור לשכוח את דרכי השיווק המסורתיות כמו שימוש בבאנר מסוג רולאפ בפתח המסעדה שלכם.

אולי אינכם יודעים, אבל שלט רולאפ הוא עדיין אחת הדרכים היעילות ביותר למשיכת לקוחות אם אתם רוצים לפתות אותם להיכנס למסעדה וליהנות מהתפריט שלכם. אולי אתם חושבים שכרזות הרולאפ הן כלי שיווקי יעילים בתערוכות, אבל כרזה זו היא כלי נהדר גם להגדלת מספר האנשים שיבחרו להיכנס למסעדה שלכם.

לשימוש בבאנרים מסוג רולאפ יש מספר יתרונות עבור כל עסק. כדי לעזור לכם להבין במה דברים אמורים, הנה כמה מהיתרונות הבולטים של השימוש ברולאפ כדי להגדיל את המודעות למסעדה שלכם.

  • הרולאפ קל להתקנה ולהסרה

בניגוד לשלטי חוצות גדולים, את הבאנר המגולגל קל יחסית להתקין. וברגע שתרצו להחליף את באנר הרולאפ ייקח לכם שבריר שנייה לגולל אותו ולהחליפו בחדש. לא תצטרכו להעסיק שום בעל מקצוע כדי להעמיד את כרזת הרולאפ במקומה, כי כל אחד מצוות העובדים שלכם יוכל לבצע את המשימה. אפשר למקם כל רולאפ בפרק זמן קצרצר ללא שום טרחה.

גם אם אתם מתכננים במסעדה אירוע שיווקי מיוחד, עדיין יש לכם זמן לפנות לבית דפוס ולהדפיס את הרולאפ שלכם. התקנה מהירה היא כנראה הסיבה העיקרית לכך שעסקים מעדיפים באנר מגולל על פני טכניקות שיווק אחרות.

  • הרולאפ המגולל קל לנשיאה

למרות שבאנר מגולל עשוי להיראות גדול כשהוא פרוש, עדיין הוא קל משקל. לאחר שהרולאפ מסיים את המשימה שלו, אפשר לפרק אותו בקלות ואפילו להכניס אותו לתוך הרכב שלכם. ובגלל שהוא כל כך קל, ניתן גם לשאת את הרולאפ ביד ולהעביר אותו ממקום למקום בעת הצורך.

אחד היתרונות המובהקים של השימוש ברולאפ נובע מהקומפקטיות שלו, לאחר סיום העבודה פשוט מגוללים אותו ומאחסנים אותו בצד. זה אומר שאתם יכולים לאחסן אותו בכול מקום לאחר שעת סגירת המסעדה כשהוא תופס מעט מאוד מקום.

  • מחיר משתלם

אם מעולם לא השתמשתם ברולאפ בעבר, אולי תופתעו לגלות שהדפסת רולאפ היא משתלמת ביותר. בהשוואה לטכניקות שיווק אחרות, כולל השיווק המקוון, השימוש בבאנרים מגוללים הוא די זול.

  • הרולאפ מושך לקוחות

זה די ברור. כרזת רולאפ מעניקה לכם את המקום לעיצוב הפרסום הטוב ביותר כדי שתוכלו למשוך את רוב הלקוחות. מכיוון ששטח הרולאפ הוא גדול למדי, אתם יכולים לקדם את המסעדה שלכם באמצעות עיצוב תיאורי יותר.

הבאנר יעודד לקוחות לנסות ולהיכנס למסעדה שלכם. בין אם תחליטו להציב את הרולאפ בתוך המסעדה כשעליו מתנוסס התפריט שלכם, או בכניסה אליה, אין ספק שהוא ימשוך את תשומת לבם של רוב האנשים.

נכתב בשיתוף >> https://www.allprint.co.il/

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל המסעדות או השפים עצמם בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהם. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

בחזרה לחלק העליון